Telefon: 0 354 242 10 58 / Faks:0 354 242 10 88
Takip et
DENEME VERİTABANLARI
Veritabanı Kullanım Klavuzu Açıklama
American Psychological Association(APA)  

American Psychological Association(APA) tarafından sadece APA PsycNET platformu uzerinden sunulan; APA Style® CENTRAL , PsycINFO, PsycARTICLES, PsycEXTRAPsycTHERAPY, PsycBOOKSPsycTESTS, APA Video Introduction to Psychotheraphy Systems, APA Clinical Training Video Series ve APA Handbooks in Psychology veritabanları 18 Nisan tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Elsevier ClinicalKey   Elsevier ClinicalKey tıp veritabanı 17 Mayıs tarihine kadar deneme erisimine acilmistir.
Elsevier ClinicalKey Medical Education   Elsevier ClinicalKey Medical Education tıp veritabanı 22 Nisan-17 Mayıs tarihine kadar deneme erisimine acilmistir.

 

MathSciNet

 

AMS Electronic Journals

 

AMS Distributed Journals

  MathSciNet veri tabanı 1 ay süreyle deneme erişimine açılmıştır. 1 Mayıs 2018 tarihine kadar erişilebilir.
Rosetta Stone (online dil eğitim seti)

tıklayınız

sunum dosyası

içerik bilgisi

Dünyanın 1 numaralı online dil eğitim seti olan ve 30 dil içeren Rosetta Stone veritabanı 15.Mayıs.2018 tarihine kadar ücretsiz deneme erişimine açılmıştır.

VİDOBU

 

“Vidobu, kişisel gelişim, mesleki gelişim, Bilişim Teknolojileri ve Hobi Eğitimleri konusunda ihtiyaç duyulan tüm bilgileri, alanında uzman eğitmenler ile tamamen Türkçe içerikler ile sağlayan online video eğitim platformudur. 10.800’den fazla eğitim videosu ile Türkiye’nin en geniş online video eğitim kütüphanesi olan Vidobu, her ay yeni eklenen en az 100 eğitim videosuyla da her geçen gün kütüphanesini genişletmektedir.”

Demo erişimini www.vidobu.com/edu adresinden öğrenciler üniversite e-maili ile kullanabilirler.