Telefon: 0 354 242 10 58 / Faks:0 354 242 10 88
Takip et
DENEME VERİTABANLARI
Veritabanı Kullanım Klavuzu Açıklama
Clinical Key   Elsevier Clinical Key tip kaynağı deneme erişiminiz 25 Ekim tarihine kadar açılmıştır.
Cochrane Library   Cochrane Library kanıta dayalı araştırmaları içeren tıp ve sağlık bilimleri alanındaki veritabanlarından oluşmaktadır. 15 Kasım tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
Encyclopedia of Life Sciences (eLS)   Bilimsel araştırmaları akademik içeriğiyle destekleyen Wiley Online Library’nin araştırmacılara sunduğu en önemli kaynaklardan biri olan “Encyclopedia of Life Sciences (eLS)’in deneme erişimi 31 Aralık 2017'ye kadar sürecektir.
HukukTürk Kullanım Klavuzu

27 yıldır Hukuk Bilgi Bankası hizmeti veren HukukTürk 30 Kasım tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

IET DIGITAL LIBRARY (IET Dijital Kütüphanesi):

  IET dergilerinden 190.000 'den fazla teknik belge ve 500'den fazla kitaptan oluşmaktadır. Dergiler, konferans prosedürleri ve 500’den fazla kitap içermektedir. İçerik konuları; fizik, otomasyon, mekanik, elektrik-elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, enerji mühendisliği, telekomünikasyon, radar & solar & navigasyon teknolojileri, robotik …30 Kasım'a kadar deneme erişimine açılmıştır.

INSPEC:

  IET'in bilimsel uzmanları tarafından indekslenen 17 milyondan fazla kayıt içeren dünyanın en güvenilir fizik ve mühendislik araştırması kaynağıdır. 30 Kasım'a kadar deneme erişimine açılmıştır.

IET.tv:

  Teknik konferanslar, belgeseller ve topikal tartışmalar da dahil olmak üzere 9.000'den fazla temel mühendislik ve teknoloji konulu videoya erişim. 10 teknoloji kanalında çeşitli etkinlikler, konferanslar röportajlar, ürün tanıtımları, seminerler gösterime sunulmaktadır. 30 Kasım'a kadar deneme erişimine açılmıştır.
Jurix   Hukuk dergileri veri tabanı Jurix 2 Kasım tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.
VideoLMS   Bozok Üniversitesi için VideoLMS (Türkçe Veri Tabanı) Video Eğitim Yönetim Sistemi portalı 31 Aralık 2017 tarihine kadar açılmıştır. Portalımıza öğrencilerimiz ve personellerimiz üniversite mail uzantıları ile girmektedir.